Trening uke 43

Trening
Tirsdag klokka 1800-1900. Oppmøte ved skibygget.
Torsdag klokka 1800-1900. Oppmøte ved skibygget. I forbindelse med treninga er det foreldremøte for alle grupper og hyggekveld etter trening.

 

2016-10-24
Tor Einar

Trening
Tirsdag klokka 1800-1900. Oppmøte ved skibygget.
Torsdag klokka 1800-1900. Oppmøte ved skibygget. I forbindelse med treninga er det foreldremøte for alle grupper og hyggekveld etter trening. Utøverne trener en økt først, men vi ønsker velkommen til foreldremøte for alle foreldre til alle utøvere Runar Ski klokka 1800 i kafeterian i Runarhallen. Det er "pliktig" oppmøte da vi ønsker å treffe flest mulig av foreldrene og kunne gi informasjon om skigruppa og hva som skjer utover sesongen. Fra klokka 1900 er det hyggekveld med pølser/drikke til utøvere og kake/kaffe til de voksne og loddsalg. Husk småpenger til lodd.

Foreldrekontakt for 2007-gruppa
Vi trenger en person som kan være foreldrekontakt for gruppa. Vi hadde opprinnelig tenkt å velge dette i forbindelse med foreldremøte, men det blir for seint. Så hvis det er noen som kunne tenke seg å påta seg den rollen hadde vi satt pris på en tilbakemelding. Legger ved noen ord om hva rollen innebærer:
Denne personen skal være et bindeledd mellom oppmanngruppa og trenergruppa. Kontakten har ansvar for å skaffe folk til dugnad, har ansvar for å ta opp saker som dukker opp med trenere og oppmenn og bidra til å samle gruppa sosialt. I tillegg ønskes det at kontaktpersonen for vår gruppe har et ansvar for å sørge for at telt/vimpel tas med på renn. Gi tilbakemelding til meg eller Margareth om dere kan ta denne rollen.

Foreldremøte for vår treningsgruppe tirsdag 01.11.2016
Vi har skaffet en vikar for oss trenerne denne tirsdagen og vi gjennomfører et foreldremøte mens ungene trener. Vi ønsker da blant annet å gå gjennom:
- Våre tanker og filosofi rundt treningen vi gjennomfører.
- Konkurranser og tanker rundt det. Foreldrevettregler.
- Utstyr
- Vi ønsker også tilbakemeldinger fra dere på hva som vi kan forbedre og hva som er bra.
- Gi forhåpentligvis svar på spørsmål som dere har.

Er det saker dere ønsker tatt opp, er det fint om dere gir tilbakemelding på det i forkant.

Dugnad i lysløypa 28.-29.10.2016
Fredag 28.oktober klokka 1700 og lørdag 29.oktober klokka 0900 har vi dugnad i lysløypa. Her trenger vi flest mulig foreldre og ungdommer til å hjelpe til å gjøre løypene klare til vinteren. Ta med sag, hagesaks, ryddesag, motorsag (og verneutstyr), øks, etc. Kan du ikke stille hele dagen så er vi takknemlig for om du stiller et par timer. Ta med niste og kanskje blir det bål. Meld gjerne i fra til dugnadsansvarlig Hans Kenneth Hjertås 990 18 950 om at du stiller og hva slags utstyr du tar med.

Bruktbyttedag 29.10.2016
Lørdag 29.oktober klokka 1100-1300 blir det bruktbyttedag for skiutstyr. Sted : Skibygget. Rydd i boder og garasje og finn frem utstyr som andre kan ha glede av og ta det med til Skibygget denne dagen. Rulleski, ski, staver, skisko osv. Hver og en selger sitt utstyr, eller så kan noen fra skigruppa selge det for deg, men da tillfaller 50 % av inntekten Runar Ski. Husk å merke med navn, mobilnr og prisantydning. Skikiosken vil være åpen under bruktbytte og det blir mulig å kjøpe kaffe/kake ol.

Kalender

April
MTOTFLS
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
2829301234

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket